Екскурсії

Програма подорожей по Закарпаттю, що організовуються мотелем “Наталі”

 

м. Мукачеве.

1.Мукачівський замок „Паланок”.

image

Замок-фортеця височить на горі вулканічного походження висотою 68 м над рівнем міста. В 1086 і 1241 роках була зруйнована під час нападу половців.

Докорінну перебудову замку було проведено в 1396-1414 роках за часів володіння князя Федора Корятовича. Тоді було побудовано кріпосну стіну з 4-ма круглими баштами, три з яких уціліли й досі.

2. Галерея дерев’яних церков Закарпаття.

image-1

Включає більше 100 картин дерев’яних церков роботи народного художника Закарпаття І. Шутєва. Більшість з зображених церков вже зруйнована. Тут також розміщено біля 40 макетів дерев’яних церков народного умільця з с. Розтока І. Воробця.

Тривалість 4 – 5 годин.

 

м. Ужгород

1. Ужгородський краєзнавчий музей

image-2
Розміщений в Ужгородському замку ( гравюра італійського художника Г.Мореллі на початку ХVIII ст)

 

2. Ужгородський музей архітектури і побуту.

Вихідний : понеділок, вівторок.

Тривалість 4–5 годин

 

Гірськолижний курорт Жденієво ( 9,7 км)

Гірськолижний курорт “Пилипець” ( 32,5 км )

ae59b41eac

 

Водоспад Шипіт  ( 33 км)

18293206

 

Замок-палац графів Шенборнів (34 км)

1440686927-102067__shemborn3

 

Озеро Синевир ( 87 км)

sinevir

 

Програми проведення дозвілля для організованих туристичних груп, що прибувають для відпочинку до мотельного комплексу «Наталі».

 

Мале коло (1 – 3 дні)

1-й день: Прибуття до мотелю „Наталі”. Поселення. Знайомство з мотелем (1 – 2 год.). Екскурсія до м. Мукачеве. Знайомство з м. Мукачеве: огляд площі Мункачі, Ратуші (до 1,5 год.). По дорозі – відвідування мисливського палацу графів Шенборнів та джерела „Молодість”, унікального дендропарку на території санаторію „Карпати” (до 1,5 год.). Обід в одному з найкращих ресторанів м. Мукачеве (1 – 2 год.). Екскурсія до замку–фортеці „Паланок”. Відвідування Галереї дерев’яних церков Закарпаття та діючого Миколаївського жіночого монастиря в м. Мукачеве (до 2,5 год.). Дегустація закарпатських вин у винбарі на Червоній горі (1,5 год.). Вечеря в кафе-барі мотелю „Наталі”. Нічліг у мотелі «Наталі».

2-й день: Екскурсія до м. Берегове. Знайомство з містом (1 год.). Дегустація закарпатських вин у „Старому підвалі” (1,5 год.). Відвідування басейну з термально–лікувальною водою (купання протягом 1 год.). Обід у найкращому сучасному сімейному ресторані (1,5 год.). Відвідування  туристичного комплексу мальовничих озер “Бумеранг” у с. Дийда (озера, атракції на воді), купання в індивідуальних чанах з термально–лікувальною водою „Шошто” під відкритим небом у с. Косино (2 – 3 год.). Вечеря та нічліг у мотелі „Наталі”.

3-й день: Відвідування перлини Карпат – Синевирського озера. По дорозі – екскурсія  до водоспаду „Шипот” та відвідування  деревяної церкви Лемківського стилю в с. Пилипець (3 год.). Обід у ресторані „Колиба”, де пригощають стравами закарпатської національної кухні (2 год.). Відвідування Синевирського озера – „Морське око”. Катання по озеру на катамаранах та плотах. Вечеря та нічліг у мотелі „Наталі”.

 

Середнє коло (1 – 5днів)

1-й день: Прибуття до мотелю „Наталі”. Поселення. Знайомство з мотелем (1 – 2 год.). Екскурсія до м. Мукачеве. Знайомство з м. Мукачеве: огляд площі Мункачі, Ратуші (до 1,5 год.). По дорозі – відвідування дворянського палацу графів Шенборнів та джерела „Молодість”, унікального дендропарку на території санаторію ”Карпати” (до 1,5 год.) Обід в одному з найкращих ресторанів м. Мукачеве (1 – 2 год.). Екскурсія до замку–фортеці “Паланок”. Відвідування Галереї дерев’яних церков Закарпаття та діючого Миколаївського жіночого монастиря в м. Мукачеве (до 2,5 год.). Дегустація закарпатських вин у винбарі на Червоній горі (1,5 год.). Вечеря в кафе-барі мотелю „Наталі”. Нічліг у мотелі «Наталі».

2-й день: Екскурсія до м. Берегове. Знайомство з містом (1 год.). Дегустація вин у «Старому підвалі» (1,5 год.). Відвідування басейну з термально–лікувальною водою (купання протягом 1 год.). Обід у найкращому сучасному сімейному ресторані (1,5 год.) Відвідування  туристичного комплексу мальовничих озер “Бумеранг” у с. Дийда (атракції на воді) та купання  в індивідуальних  чанах «Шошто» з термально–лікувальною водою під відкритим небом  в с. Косино (2 – 3 год.). Вечеря та нічліг у мотелі „Наталі”.

3-й день: Подорож до перлини Карпат – „Синевирського озера”. По дорозі –екскурсія  до водоспаду „Шипот” та відвідування  деревяної церкви Лемківського стилю в с.Пилипець (3 год.). Обід у ресторані „Колиба”, де пригощають стравами закарпатської національної кухні (2 год.). Відвідування Синевирського озера – „Морське око”. Катання по озеру на катамаранах та плотах. Вечеря та нічліг у мотелі „Наталі”.

4-й день: Екскурсія до м. Ужгорода. Знайомство з м. Ужгородом. Відвідування Кафедрального собору, Народної Ради, філармонії, прогулянка вулицею Корзо, липовою алеєю, алеєю сакур (1,5год.). Відвідування Ужгородського краєзнавчого музею та Музею архітектурних пам’яток (3 год.). Екскурсія до Невицького замку (1 год.). Обід у ресторані  європейської кухні „Зустріч” (1,5 год.). Відвідування лікувально-оздоровчого комплексу «Полонина» у с. Лумшори (3 год.). Вечеря  та нічліг у мотелі «Наталі».

5-й день: Екскурсія здравницями Свалявського району: „Сонячне Закарпаття”, „Квітка полонини”, „Кришталеве джерело”, „Сонячна долина” (2 год.). Дегустація мінеральної води в  с. Поляна. Екскурсія до біосферного заповідника Закарпаття – „Долина нарцисів”. По дорозі – відвідування діючого чоловічого монастиря в с. Довге, дворянського палацу, огляд пам’ятника куруцам (1,5 год.). По дорозі на Хуст – проїзд через с. Липча, де проходитиме знайомство з перевалом, відвідування оленячої ферми        (1 год.); проїзд через с. Іза – знайомство із старовинним ремеслом закарпатських  лемків –лозоплетінням та відвідування діючого жіночого монастиря (1,5 год.). Знайомство з м. Хуст: огляд центральної площі, відвідування парламенту Карпатської України, реформатського храму (1 год.). Обід в одному з найсучасніших європейських ресторанів (1,5 год.). Екскурсія до Хустського замку (ХІ – ХVІІІ ст.) (1 год.). Продовження екскурсії з оглядом руїн Вишківського замку (ХІІІ ст.) та Виноградівського замку (ХІ–ХІІ ст.) (1,5 год.). Вечеря  та нічліг у мотелі „Наталі”.

 

Велике коло ( 1-7днів)

1-й день: Прибуття до мотелю „Наталі”. Поселення. Знайомство з мотелем (1 – 2 год.). Екскурсія до м. Мукачеве, знайомство з м. Мукачеве: площа Мункачі, Ратуша (до 1,5 год.). По дорозі – відвідування дворянського палацу графів Шенборнів та джерела „Молодість”, унікального дендропарку санаторію „Карпати” (до 1,5 год.) Обід в одному з кращих ресторанів м. Мукачеве (1 – 2 год.). Екскурсія до замку–фортеці „Паланок”. Відвідування Галереї дерев’яних церков Закарпаття та  діючого Миколаївського жіночого монастиря в м. Мукачеве (до 2,5 год.). Дегустація закарпатських вин у винбарі на Червоній горі (1,5 год.). Вечеря в кафе-барі мотелю “Наталі”. Нічліг у мотелі «Наталі».

2-й день: Екскурсія до м. Берегове. Знайомство з містом (1 год.). Дегустація вин у «Старому підвалі» (1,5 год.). Відвідування басейну з термально–лікувальною водою (купання протягом 1 год.). Обід у найсучаснішому сімейному ресторані (1,5 год.). Відвідування  туристичного комплексу мальовничих озер „Бумеранг” у с. Дийда (озера, атракції на воді) та купання в індивідуальних чанах «Шошто» з термально–лікувальною водою під відкритим небом  у с. Косино (2 – 3 год.). Вечеря та нічліг в мотелі  „Наталі”.

3-й день: Подорож до перлини Карпат – „Синевирського озера”. По дорозі – екскурсія  до водоспаду „Шипот” та відвідування  деревяної церкви Лемківського стилю в с.Пилипець (3 год.). Обід у ресторані „Колиба”, де пригощають стравами закарпатської національної кухні (2 год.). Відвідування Синевирського озера – „Морське око”. Катання по озеру на катамаранах та плотах. Вечеря та нічліг у мотелі „Наталі”.

4-й день: Екскурсія до м. Ужгорода. Знайомство з м. Ужгородом. Відвідування Кафедрального собору, Народної Ради, філармонії, прогулянка вулицею Корзо, липовою алеєю, алеєю сакур (1,5 год.). Відвідування Ужгородського краєзнавчого музею та Музею архітектурних пам’яток (3 год.). Екскурсія до „Невицького замку” (1 год.). Обід у ресторані європейської кухні „Зустріч” (1,5 год.). Відвідування лікувально–оздоровчого комплексу „Полонина” у с. Лумшори (3 год.). Вечеря  та нічліг у мотелі „Наталі”.

5-й день: Екскурсія здравницями Свалявського району: „Сонячне Закарпаття”, „Квітка полонини”, „Кришталеве джерело”, „Сонячна долина” (2 год.). Дегустація мінеральної води у с. Поляна. Екскурсія до біосферного заповідника Закарпаття “Долина нарцисів”. По дорозі – знайомство з діючим чоловічим монастирем у с. Довге, відвідування дворянського палацу, огляд пам’ятника куруцам (1,5 год.). По дорозі на Хуст – проїзд через с. Липча, де проходитиме знайомство з перевалом, відвідування оленячої ферми (1 год.), проїзд через с. Іза – знайомство із старовинним ремеслом закарпатських  лемків – лозоплетінням та відвідування діючого жіночого монастиря (1,5 год.). Знайомство з м. Хуст: огляд центральної площі, відвідування парламенту Карпатської України, реформатського храму (1 год.) Обід в одному з найсучасніших європейських ресторанів (1,5 год.). Екскурсія до Хустського замку (ХІ – ХVІІІ ст.) (1год.).  Продовження екскурсії з оглядом руїн Вишківського замку (ХІІІ ст.) та Виноградівського замку (ХІ – ХІІ ст.) (1,5 год.). Вечеря  та нічліг у мотелі „Наталі”.

6-й день: Автобусно-пішохідна екскурсія. Екскурсія до географічного центру Європи (с. Ділове, 12 км. від м. Рахово). По дорозі – відвідування Музею екології гір Карпатського  біосферного заповідника: знайомство з історією минулого та сучасного нашого краю, форелевого господарства; знайомство з побутом гуцулів у Колибі – музеї у центрі Європи (2 год.). Поселення в одному з найкращих готелів Рахівщини – „Оленка”. Обід у ресторані „Оленка” (2 год.). Екотуристичний маршрут „На Соколине бердо”. Тривалість маршруту – 3,5–4 год. Під час маршруту: огляд залишків мисливського палацу австро-угорських монархів, геологічних пам’яток – доломітових штолень, юрських мармурових вапняків, водоспадів. Вечеря та нічліг у  готелі „Оленка”.

7-й день: Сніданок. Продовження знайомства з Карпатами. Подорож до озера льодовикового походження „Бребенескул”. Тривалість екскурсії – 3–4 год. Обід у ресторані „Оленка”. Переїзд до  мотелю „Наталі”. Відїзд групи.

 

natalyЕкскурсії